19 czerwca podczas zajęć z uczniami klasy II oraz paniami: Anną Pajor i Kingą Kołdras, rozmawialiśmy o negatywnej emocji, jaką jest złość, zastanawiając się, skąd się bierze, co ją wywołuje oraz czy można nad nią zapanować. Inspiracją do rozmowy była bajka o smoku, który nie potrafił poradzić sobie ze swoją złością.