Za nami ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie z cyklu „Czytanki-Polecanki dla Pierwszaków”, które odbyło się 22 czerwca. Podczas zajęć prezentowaliśmy różnorodne propozycje czytelnicze, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Wśród naszych polecanek znalazły się zarówno ciekawe powieści, które pozwalają przeżyć niezwykłe przygody, jak i zabawne tomiki wierszy. Nie zabrakło także książek poznawczych, czy pełnych iluzji optycznych, zagadek i ciekawostek, które rozwijają spostrzegawczość i pobudzają wyobraźnię. Dla tych, którzy lubią krótsze formy, przygotowaliśmy również książki „na jeden wieczór” – idealne do przeczytania podczas letniego odpoczynku.
Dziękujemy wszystkim pierwszoklasistom za aktywny udział w tegorocznych spotkaniach, za ciekawość, zaangażowanie i liczne rozmowy o książkach. Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie odkrywać świat literatury i dzielić się czytelniczymi inspiracjami. Życzymy wszystkim udanych, słonecznych wakacji, pełnych odpoczynku, przygód i oczywiście wspaniałych lektur. Do zobaczenia w nowym roku szkolnym na kolejnych spotkaniach.
Statystyki