Biblioteka Iwkowa

Gminna Biblioteka
Publiczna w Iwkowej

Adres: Iwkowa
Iwkowa 940
32-861 Iwkowa
(14) 68-44-348

Filia Wojakowa
Wojakowa 262
32-862 Porąbka Iwkowska
(14) 68-45-150

Biblioteka Iwkowa
Biblioteka Iwkowa
Biblioteka Iwkowa
Biblioteka Iwkowa
Strona główna /Aktualności /2023-2024 /Goście z Selm w bibliotece

Goście z Selm w bibliotece

W dniu 21.10.2023 odwiedzili nas goście z Niemiec, z miasta partnerskiego Selm. Po nowym budynku biblioteki oprowadzał pan wójt. Zwiedzanie budynku zaczęło się od samych fundamentów, gdzie Gospodarz gminy przedstawił gościom wszystkie aspekty techniczne budynku. Po obejrzeniu budowli z zewnątrz, nasi goście zostali zaproszeni na pierwsze piętro, na którym znajduje się wypożyczalnia i czytelnia. W trakcie zwiedzania iwkowskiej książnicy nasi goście dowiedzieli się jak obszerny jest nasz księgozbiór, a liczy blisko 23 tysiące książek. Następnym punktem zwiedzania nowego budynku było drugie piętro, na którym znajduje się Izba Regionalna. W tym pomieszczeniu zwiedzający mogli zobaczyć zdjęcia Iwkowej z lat 30 XX. w., tablice upamiętniające osoby, dzięki którym kultura na terenie naszej gminy mogła się rozwijać, a także stare mapy i prace artystyczne stworzone przez mieszkańców naszej gminy.


Dzieje Gminy Iwkowa
Fotografią malowane

Dzieje Iwkowa

Dzieje Gminy Iwkowa
Iwkowskie role

Dzieje Gminy Iwkowa

Biblioteka w Pigułce
Foto-Galeria

Foto Galeria

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Skarbczyk Literatury

Skarbczyk Literatury
Zmień czcionkę: A A A

Wyszukaj na stronie

Biuletyn informacji publicznej Facebook Programy i projekty

Informacje lokalne

Gmina Iwkowa

Pomocne adresy

wbibliotece.pl
Cyfrowa Biblioteka Narodowa
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Biblioteka Narodowa
Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie
Bibloteka Publiczna w Brzesku

Statystyki

» 1 Online
» 13 Dzisiaj
» 119 W tygodniu
» 1943 W miesiącu
» 293407 Łącznie